ŠK SVITAVY B - TJ SOKOL KROUNA 3 : 2
Přidal/a admin dne March 02 2015 18:39:28

Krouna - V předposledním kole krajské soutěže jsme jeli do Svitav k zápasu s tamním ŠK B. Zápas se vyvíjel dobře, ale opět se projevily zkušenosti soupeře a poznovu jsme prohráli.

 

Úvod se vyvíjel příznivě, když Tomáš Dědič spustil po ztrátě pěšce silný útok na soupeřova krále a vedli jsme 1:0. Jindřich Šenkýř zahrál výborně zahájení, ale prstovou chybou přišel o útok a následně věž. Bojoval dále, ale partii nezachránil. Na 2:1 pro nás zabodoval Pavel Hubený, když při souběžném útoku a dobírání pěšců zvítězil. Skóre 2:2 nechtěně uhrál Josef Netolický – soupeř nekorektně obětoval jezdce, ale Josef jeje zřejmě podcenil a podlehl tlaku na své figury v centru i následně matovému útoku. Poslední dohrával jako vždy Mirek Jirmásek – po útoku na soupeřova krále nedotaženém do konce podlehl souhře figur na dámském křídle, nekorektně obětoval kvalitu (věž za střelce) a prohrál.

 

Po prohře 2:3 jsme si definitivně "zajistili" poslední příčku tabulky i po posledním kole, naopak náš příští soupeř – Polička E již nemůže být sesazen z 1. příčky a postupuje do vyšší soutěže.

 

 

Výsledky 9. kola (202 KB)

 

Poličku hostíme 22. března.

 

Hubený Pavel