VÍTĚZNÁ VLNA FOTBALISTŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY TJ SOKOL KROUNA POKRAČUJE
Přidal/a admin dne May 20 2017 22:57:33

Krouna - Další utkání okresního přeboru (15. kolo) odehráli fotbalisté mladší přípravky dne 7. 5. 2017  v Proseči s týmy Miřetic a Bítovan:

V zápase s Miřeticemi nebyla nouze o pěkné fotbalové momenty. Několika opravdu skvělými kombinacemi jsme překvapovali soupeře i diváky. V zápase jsme si také dost zastříleli a díky tomu bylo na straně Krouny ve výsledkové listině zapsáno celkem 7 skórujících hráčů. První poločas jsme vyhráli 4:1, zápas celkově 14:1. Vedle zmíněných střelců má na tomto vysokém rozdílu skóre zásluhu i brankář Švanda, který měl v brance nemálo práce a zazářil hned několika skvělými zákroky.

Branky Krouna: Vodehnal 5, Vtípil 3, Pavliš O. 2, Pražan 1, Hufnágel 1, Němec 1, Kulhavá J. 1

V dalším zápase nás čekal soupeř z Bítovan. Věděli jsme, že tento soupeř je velmi nepříjemný a že ho musíme přehrát především naší kombinační hrou. Náš hráč s míčem býval často ihned obestoupen čtyřmi protihráči, proti nimž se většinou neprosadil. Klíčem k úspěchu tak byla včasná nahrávka uvolněným spoluhráčům. Půlku utkání jsme vyhráli poměrem 6:1, celý zápas 8:4.

Branky Krouna: Vodehnal 3, Vtípil 1, Kulhavá J. 1, Němec 1, Hufnágel 1, Pražan 1

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

V 16. kole soutěže 13. 5. 2017 jsme cestovali do Orle, kde nás čekali soupeři z Chrasti a domácí Orel:

Opět Chrast. Nejeden z nás se ptal, jak dopadne třetí jarní vzájemné poměření sil. Hrálo se konečně za stabilnějšího, teplejšího počasí a skutečně, jednalo se o velice těžký a vyrovnaný zápas. Dlouho se hrálo bez vyložených šancí na obou stranách, skóre otevřel za Krounu Němec, Chrast však záhy srovnala po špatné komunikaci mezi obránci a gólmanem. Poločas skončil nerozhodně 1:1. Málo jsme si nahrávali, velice málo bylo střel na bránu. To jsme chtěli ve druhém poločase změnit. I tak byla druhá půle stejně vyrovnaná. Šli jsme do vedení na 2:1, soupeř však srovnal. Pak do vedení na 3:2, ale soupeř se na nás opět dotáhl. Nakonec se nám podařilo přidat ještě jeden gól, na který už soupeř nestihl v hracím čase odpovědět. Zvítězili jsme 4:3.

Branky Krouna: Němec 2, Hufnágel 1, Vtípil 1

Na celek Orle jsme v podzimní části recept nenašli a počítali jsme s tím, že zápas bude velice těžký. Opět bylo naší taktikou zachytit úvod zápasu, drze na soupeře dotírat, narušovat mu rozehrávku. Bohužel jsme inkasovali jako první a i když soupeř vedení nenavýšil, nám se nedařilo soupeřovu branku ohrozit. Nakonec jsme inkasovali podruhé a začalo to s námi vypadat všelijak. Hledali jsme optimálnější sestavu a promíchali se pozice jednotlivých hráčů. To přineslo oživení naší hry a také snížení na 1:2 Vodehnalem. Začali jsme být pro soupeře mnohem nebezpečnější, v obraně se dařilo dvojici Hufnágel - Němec. Když jsme vyrovnali na 2:2, bylo ještě veseleji. Zanedlouho byl Vtípil v pokutovém území faulován a nařízenou penaltu dobře umístěnou střelou proměnil. To vše se odehrálo v prvním poločase. Báječný obrat pak ve druhé půli potvrdil Vodehnal dalšími dvěma góly. Utkání skončilo 5:2 ve prospěch Krouny.

Branky Krouna: Vodehnal 3, Vtípil 2

Mladší přípravka TJ Sokol Krouna tak již 9 zápasů v řadě neprohrála. Další zápasy nás čekají již v neděli 21. 5. 2017 v Miřeticích. Bude vítězná vlna pokračovat?