KROUNA MÁ BRONZ Z MISTROVSTVÍ REPUBLIKY
Přidal/a admin dne November 08 2010 20:51:15

Krouna - Historický úspěch mladých hasičů. Krouna má bronz z mistrovství republiky. 6. listopadu se v Praze konalo halové mistrovství republiky jednotlivců v běhu na 60m překážek. Tohoto závodu se zúčastnilo  víc než  500 závodníků z celé ČR a Slovenska.  Mezi   elitu se probojovalo i  14 závodníků z Krouny. Měli jsme zastoupení ve všech kategoriích.  Téměř všichni Krouňáci si zaběhli osobní rekordy.

 

První velký úspěch zaznamenala Nela Nádvorníková, která v kategorii mladší žákyně obsadila  celkově 7. místo a na třetí příčku ji chyběly tři desetiny sekundy. Výborný výkon předvedla i Kristýna Chlupáčová, která obsadila 37 příčku.  Na startu se představilo 99 mladších žákyň.

 

V kategorii mladších žáků předvedl výborný výkon  Jirka  Gregor, který obsadil celkově 13 místo.  Výborný výsledek zaznamenal i Vojta Bárta, který postoupil mezi nejlepších čtyřicet a obsadil celkově 36 místo. V této kategorii startovalo šest našich závodníků ze 115.

 

Největší úspěch přišel v kategorii starších žáků, kde Dominik Bělský obsadil časem 13:27s třetí místo a zaznamenal tak zatím nejlepší  individuální výsledek pro Krounu.  V této kategorii startovalo 135 závodníků.

 

Pořadí starší žáci:

 

 

Tato sestava nás v Praze reprezentovala

 

Celkové pořadí starší žáci

 

Mladší žákyně 7.místo Nela Nádvorníková

 

Celkový nástup


Bc. Bělský Luděk