Krouna
Navigace
Povodňový plán obce
Úřední deska obce
Czech POINT
Počasí ZŠ Krouna
Předpověď počasí
Mateřské centrum
Linka důvěry ÚO
Protikorupční linka
Psí Detektiv
Poradna spotřebitele
Logo kampaně
Třídění odpadu:
Hodiny
Přístupy na stránky
Vaše IP je

ODKAZY NA STRÁNKY
TJ SOKOL KRUCEMBURK – TJ SOKOL KROUNA 1,5 : 3,5

Krouna - V posledním 9.kole Krajské soutěže družstev jsme zajížděli do Krucemburku. Hráči tohoto družstva nám pomohli vloni v Krajském přeboru posílením mančaftu, ale o remízové dohodě nebyla řeč a zápas byl velmi prestižní.

 

Kupodivu první v zápase skončil Mirek Jirmásek, který se v rovné pozici se soupeřem shodl na remíze. První výhru v zápase vybojoval Jindra Šenkýř a druhou posléze Josef Netolický výborným zvratem v partii a matovým útokem. Vítězně zápasový bod připojil Slávek Dvořák. Jedinou prohru v zápase s vyhranou pozicí a v časové tísni soupeře „způsobil“ Pavel Hubený, když přehlédl vidličku soupeřova koně, čímž upravil stav na konečných 1,5 : 3,5.

 

Foto: Hubený Pavel


Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Hubený Pavel

 

Tímto zápasem nám  vyvrcholila letošní Krajská soutěž v šachu , ve  které jsme skončili na 4. místě. Zpočátku to vypadalo ale daleko hrozivěji, neboť po prvních třech kolech jsme byli beznadějně poslední bez zisku jediného bodu. Bylo to způsobeno hlavně tím, že jsme v prvních dvou kolech narazili na družstva Němčic a Trnávky, se kterými jsme prohráli a ve třetím kole jsme měli volný los. Poté jsme až na remízu ve Svitavách ostatní zápasy dovedli do vítězného konce. Mimochodem mezi zmíněnými družstvy se v posledním kole ve vzájemném zápase rozhodovalo o celkovém vítězi soutěže a tím i o postupujícím do Krajského přeboru II. třídy, vítězně z tohoto zápasu  vyšli Němčice.

 

Z našich hráčů nejvíce bodů získal Pepa Netolický - 4,5 se 6 zápasů, tj. úspěšnost 75%,v hodnocení jednotlivců skončil na 10. místě. Další dobré výkony podávali Jindra Šenkýř  - 4 body ze 6 zápasů, úspěšnost  57,1 %, a naši hostující hráči Slávek Dvořák a Pavel Hubený, kteří ziskem 4 bodů z 8 měli 50 % úspěšnost.

 

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům našeho družstva za odvedené výkony, provázené jejich bojovností a obětavostí. Poděkovat bych chtěl i jejich rodinným příslušníkům, kteří jim svou podporou umožnili dosažení těchto výsledků.  Děkuji také tímto i Obecnímu úřadu Krouna za každoroční bezproblémové poskytování zasedací místnosti k domácím zápasům. Ing.

 


 

Jirmásek Vladimír

 

 

INFO MZ ČR KORONAVIRUS
INFO PA KRAJ KORONAVIRUS
Hlášení rozhlasu
ORP Hlinsko
Propagační materiály
Turistické informace
Mapa
Web kamery online
Firmy v naší obci
Mikroregion Hlinecko
Pardubický kraj
Turistický portál
Na kole i pěšky
Dopravní portál PK
Práce v regionu
Veřejná anketa
Čtete úřední desku?

Pouze na internetu

Na nástěnce OÚ

Nečtu,nezajímam se

Propagační materiály
IQ-net již v KROUNĚ!
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.