TJ SOKOL KROUNA B - TATRAN MÍČOV 7:1 (2:0)

Krouna - Mužstvo Krouna B se ve 4. jarním kole poprvé představilo na domácím hřišti. Po prohře v Kameničkách 0:4, šťastném, ale zaslouženém vítězství v Městci 1:0 a po smolné prohře 1:2 v Bítovanech gólem 2 minuty před koncem, chtěli domácí fotbalisté předvést dobrý výkon a zvítězit. Obojí se podařilo. Brankové hody začal již ve 3. minutě Janoušek Pavel, který z pravé strany proměnil chladnokrevně pod břevno svou brankovou příležitost. Mírnou herní převahu zúročili domácí ve 37. minutě druhou brankou, kterou vstřelil Pražan Ondřej osamocený před brankářem hostí.

Branky: 3. Janoušek Pavel, 37. Pražan Ondřej, 47. a 68. Bělský Dominik, 75. a 84. Stodola Jan, 90. Pospíšil Jan

Sestava TJ Sokol Krouna B: Chlupáč Leoš – Vávra Vojtěch, Bouška Libor (80. Tichý Lukáš), Ducheček Jaroslav, Ducheček Zdeněk - Vávra Petr, Bělský Patrik (85. Mlynář Roman), Janko Tomáš, Stodola Jan – Pražan Ondřej (82. Tichý Lukáš), Janoušek Pavel (46. Bělský Dominik)

Do druhého poločasu vstoupil domácí třetí brankou. Hosté ještě v 53. minutě snížili odraženou střelou k pravé tyči na 3:1. Domácí ovšem obrat utkání nepřipustili a čtyřmi dalšími brankami pečetili zaslouženou výhru. Pochvalu zaslouží všichni hráči za předvedený kolektivní výkon. Na domácím hřišti se Krouna B představí opět na den pálení čarodějnic 30. 4. 2016 v 17:00 hodin proti soupeři z Bojanova. Zveme tímto všechny fanoušky na fotbal a občerstvení.