POSTUP RYCHNOVSKÝCH HASIČEK NA MČR V POŽÁRNÍM SPORTU!!!

Rychnov - Dne 30.6.2018 se konalo krajské kolo v požárním sportu v Litomyšli, kde se nám podařilo ve velké konkurenci vyhrát štafetu. Na disciplíně 100 m s překážkami jsme týmově obsadily 3. místo, ale i tady jsme slavily takové menší vítězství, a to 1. místo Míši Knettigové, které se podařilo zaběhnout jako jediné čas pod 18 sec., přesně 17,71 sec., a díky tomu kralovala ve stovkách. Poslední disciplínu, kterou byl požární útok, jsme nakonec také zvládly na výbornou. Po celé krajské kolo jsme největší boj sváděly s holkami z Kamence, které získaly prvenství minulý rok. Stejně jako loni rozhodoval o vítězství požární útok, takže do poslední chvíle nebylo rozhodnuto.

Nakonec se nám po čtyřech letech trénování a získávání zkušeností splnil náš sen a postoupily jsme na Mistrovství České republiky v požárním sportu. Toto vítězství je pro nás nesmírně cenné.

Letošní MČR se bude konat v Liberci od 24. - 26. 8. 2018.

Děkujeme všem našim fanouškům a rodinám za podporu. Budeme se snažit Vás nezklamat.J

Zde se můžete podívat na pětiminutovou reportáž z Litomyšle.

Dále bychom se chtěly zmínit o tom, jak se nám daří v Chrudimské lize. Po 4 soutěžích z 11 prozatím vedeme. Přály bychom si toto umístění udržet a splnit si tak další sen.J

Držte nám i nadále pěsti a ještě jednou děkujeme.

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.