Články: SPORT - FOTBAL
TJ SOKOL KROUNA "A" - SVÍDNICE 2 : 2 ( 1:1 )

- Ve třetím jarním utkání jsme narazili na tým ze Svídnice. Hrálo se na těžkém terénu a tak se hrál spíše bojovný fotbal. Krounu dostal do vedení Honza Bárta, když přehlavičkoval hostujícího gólmana. Svídnice do poločasu vyrovnala nádherným gólem. Přímo pod "víko" se trefil Loučka. Do poločasu
... čtěte více

LUŽE – TJ SOKOL KROUNA "A" 3 : 0 ( 0:0 )

Krouna - Na těžkém  terénu se hrál bojovný a vyrovnaný fotbal. Na obou stranách bylo k vidění několik příležitostí ke skórování. Na rozdíl od soupeře jsme nedokázali nalézt recept na vstřelení branky. Soupeř využil šanci v 70.  minutě a tím zápas rozhodl. Po inkasované brance jsme otevřeli hru ... čtěte více

MLŽ: SK DŘENICE - TJ SOKOL KROUNA 2 : 4 ( 1:1 )

Krouna - První jarní vystoupení mladších žáků v jarní části okresního přeboru se vydařilo na výbornou a přivezené tři body ze soupeřova hřiště všechny hráče potěšilo. Za pěkného  chladného počasí na  rozmočeném hřišti jsme začali aktivněji a první jarní branku vsítili v 16. minutě z přímého kopu ... čtěte více

TATRAN MIŘETICE "A" - TJ SOKOL KROUNA "A" 6:0 (3:0)

Krouna - Výsledek utkání říká vše - naprostý propadák. V tomto zápase byl soupeř jednoznačně lepší a s přehledem zvítězil. Domácí dali většinu branek po individuálních chybách. My jsme bránu domácích skoro neohrozili. Nezbývá než na tento zápas rychle zapomenout, zvednout hlavy ... čtěte více

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS: KROUNA - PRACHOVICE 6:0 (2:0)

Krouna - První přípravný zápas jsme hráli v Chrudimi na umělé trávě proti celku Prachovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu pole. V první vážnější akci se ocitl Michal Černý, "samostatný nájezd" však neproměnil. Od této chvíle jsme začali využívat i krajní strany ... čtěte více

SOUSTŘEDĚNÍ V DAŇKOVICÍCH 5.-7.3.2010

Krouna - Ve dnech 5-7. 3. 2010 se fotbalisté krounského mužstva dospělých zúčastnili fotbalového soustředění v Daňkovicích. Cílem akce bylo nabrat síly před novou jarní sezónou a také “stmelení“ party.   Každý den, byly na programu dvě kvalitní tréninkové jednotky. Tréninky byly ... čtěte více

ROZPIS ZÁPASŮ TJ SOKOL KROUNA

Krouna - Jarní část fotbalové sezóny se nezadržitelně blíží, a proto pro Vás TJ Sokol Krouna připravil rozpis mistrovských utkání. Rozpis si můžete stáhnout ve formátu pdf nebo bude zdarma k dostání na všech domácích mistrovských zápasech. Přijďte podpořit krounské fotbalisty ... čtěte více

VOLBY DO KROUNSKÉHO SOKOLSKÉHO VÝBORŮ

Krouna - V rámci ukončení funkčního období stávajícího výboru TJ Sokol Krouna a z blížícími se volbami nového výboru, TJ Sokol hledá členy Sokola, kteří by měli zájem kandidovat do výboru, a tím se aktivně podílet na vedení a aktivitách krounské organizace TJ Sokol Krouna ... čtěte více

FOTBALISTÉ BILANCOVALI PODZIMNÍ SEZÓNU 2009

Krouna - Hráči obou mužstev kopané Sokola Krouna se sešli ve své klubovně, vybudované svépomocí, k bilancování své činnosti za letošní sportovní sezónu. Pohodové setkání se zúčastnili i též příznivci obou mužstev ... čtěte více

SK CHRAST "A" - TJ SOKOL KROUNA "A" 2:2 ( 2:1 )

Krouna - V úvodu posledního utkání podzimní sezóny jsme měli mírně navrch. "Oživený" útok v podobě dua Černý - Bárta zlobil domácí obranu. Nejblíže ke skórování však měl Ondřej Holas. Jeho pohotová střela skončila na spojnici domácí branky. Otřepaná fráze nedáš, dostaneš se stoprocentně vyplnila ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" - SK RONOV NAD DOUBRAVOU 1:2 ( 1:0 )

Krouna - Dohrávku odloženého kola jsme vlivem zranění a nemocí odehráli v nekompletní sestavě. Ke konci prvního poločasu nás do vedení dostal Zdeněk Skala, který zužitkoval přihrávku Pavla Svatoně 1:0! Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme hrát ze zabezpečené obrany a z brejku přidáme alespoň ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" - HORNÍ BRADLO 1:1 ( 0:0 )

Krouna - Z naší strany byl předveden podprůměrný výkon, kdy jsme si vytvořili jen minimum brankových příležitostí. Naopak hráči z Horního Bradla hrozili z nebezpečných útoků. Po jednom z těchto útoků se také dostali do vedení. My jsme dokázali vyrovnat až v posledních minutách z penalty ... čtěte více

MLŽ: SK DŘENICE - TJ SOKOL KROUNA 2:6 ( 2:2 )

Krouna - Za deštivého a chladného počasí se naši mladší žáci představili v dalším mistrovském utkání na hřišti ve Dřenicích. Ze začátku to vypadalo, že favoriti jsou domácí, i když umístění v tabulce tomu neodpovídá. Už v sedmé minutě se ujali vedení střelou k tyči. V 11. minutě vystřelil na domácí ... čtěte více

MLŽ: HORNÍ BRADLO - TJ SOKOL KROUNA 1:3 ( 0:2 )

Krouna - Po dvou nevydařených zápasech se na nás opět usmálo štěstí a přivezli si cenné tři body. Za velmi nepříznivého počasí  ( celý první poločas vydatně pršelo ) jsme se ujali vedení ve 14.minutě  gólem Jelínka střelou k tyči. Ve dvacáté minutě zvýšil Nekvinda L., kdy se střela odrazila od tyče ... čtěte více

SK STOLANY"B" - TJ SOKOL KROUNA "A" 3:0 ( 1:0 )

Krouna - Začátek zápasu patřil domácím. Krouně se vůbec nedařilo kombinovat. Pouze jsme nakopávali dlouhé balóny, které domácí obrana s přehledem odehrála do bezpečí. První gól přišel po hrubce v Krounské obraně. Nepodařilo se nám odehrát dlouhý nakopnutý míč, který se dostal k domácím, kteří ... čtěte více