Články: SPORT - FOTBAL
MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - SK VÍTANOV 3:5 ( 1:3 )

Krouna - Poslední zápas podzimu na domácím hřišti našim nevyšel podle představ. Sice v 7. minutě prostřelil Petr Vávra hostujícího brankáře, ale to bylo z naší strany pro první poločas všechno. Hosté před zkráceným poločasem ( o 10. minut )  otočili třemi slepenými brankami v 17., 19. a 20. minutě na 1:3. Druhý ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" - FC NASAVRKY 0:0 ( 0:0 )

Krouna - Na těžkém, hrbolatém terénu byl k vidění vyrovnaný zápas. Krouna v prvním poločase nastřelila tyč hostující branky, když si na centr naskočil Jan Bárta a hlavou poslal míč na levou tyčku. Hosté si stejně jako Krouna vytvořili několik šanci, ale žádnou nevyužili. Druhý poločas byl podobný tomu ... čtěte více

MLŽ: TATRAN CTĚTÍN - TJ SOKOL KROUNA 1:0 ( 1:0 )

Krouna - Další mistrovské body se mladším žákům nepodařilo získat, i když jsme byli vyrovnaným soupeřem. Ve 14. minutě vyrobila obrana i s brankářem hrubku, kterou domácí dokázali využít a tak nás připravit o body. Další zápas se hraje v sobotu 3.10. v 10.00 hodin proti druhému SK Vítanov ... čtěte více

POSVÍCENSKÁ ZÁBAVA

Krouna - TJ Sokol Krouna vás srdečně zve na první zábavu letošního podzimu, která se koná tuto sobotu 3.10.2009 od 20.hod. v sokolovně. Na této posvícenské tancovačce vám k tanci a poslechu zahraje skupina MAT 4.  Čeká na vás nově upravené a čisté prostředí, dobré jídlo a pití, milá obsluha a ... čtěte více

SOKOLOVNA

Krouna - Po výměně oken na budově sokolovny pokračovali členové TJ Sokol Krouna dalšími pracemi na opravě této budovy. Důkladnou opravou prošla střecha, kterou provedl pan Zdeněk Svoboda z Krouny a v tuto chvíli již do objektu nezatéká. Jako další přišlo na řadu malování. Velký sál a pódium vyspravil a ... čtěte více

FK JISKRA HEŘMANŮV MĚSTEC "B" - TJ SOKOL KROUNA "A" 2:2 ( 1:1 )

Krouna - V úvodu utkání začali domácí aktivněji, ale paradoxně jsme se do šancí dostávali my. Bohužel žádnou příležitost jsme nedokázali využít. Do vedení jsme se dostali, když si domácí obránce "napálil" míč do vlastní branky 0:1! Bohužel hned v zápětí jsme neuhlídali domácího útočníka, který prošel přes dva ... čtěte více

MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - TATRAN HROCHŮV TÝNEC 4:2 ( 2:1 )

Krouna - Třetí vítězství v řadě potěšilo všechny fanoušky krounského fotbalu a obzvlášť to poslední, protože Hrochův Týnec ještě nepoznal v letošní sezóně chuť porážky. Od jedenácté minuty jsme prohrávali střelou z vápna. Za sedm minut z přímého kopu vyrovnal Jiruše a těsně před ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" - S.K. RVÁČOV 1:1 ( 0:1 )

Krouna - V sobotu jsme sehráli další zápas s týmem ze Rváčova. V prvním poločase měli mírnou převahu hosté, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili. Naopak Krouna měla v úvodu utkání 2 nebezpečné útoky, ale scházel klid v koncovce. Rváčov se dostal do vedení po chybě domácího gólmana, kterého překvapil ... čtěte více

VÍTĚZSTVÍ OKRESNÍHO POHÁRU ČMFS

Krouna - Okresní finále poháru ČMFS: TJ Sokol Krouna "A" - TJ Sokol Svratouch 2:1 (2:0). Z prvního finálového zápasu jsme měli výhodu v podobě vítězství 3:1. Tento zápas jsme však začali nervózně a i vinou těžkého terénu ... čtěte více

MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - SK DŘENICE 13:0 ( 6:0 )

Krouna - Skoro ve stejné sestavě jako minulý týden (chyběl Roman Gregor ) se podařilo mladším žákům další vysoké vítězství. První branka padla už ve třetí minutě a bylo jasné, že jsme lepším týmem. Ve druhém poločase se naše hra ještě zlepšila a tak jsme uštědřili hostům dvoucifernou porážku. Byli k vidění ... čtěte více

FC SKUTEČ - TJ SOKOL KROUNA "A" 0:2 ( 0:2 )

Krouna - Další zápas přinesl derby se Skutčí. Hrál se vyrovnaný fotbal, kdy chvilku měli navrch domácí  a chvilku zase hosté. Opět rozhodovali standardní situace a v těch úřadoval Pavel Svatoň. Nejprve po faulu na Michala Černého trefil z velkého vápna levý růžek domácí branky1:0! A ke konci prvního poločasu ... čtěte více

TJ SOKOL KROUNA "A" – TATRAN HROCHŮV TÝNEC 3:2 ( 2:1 )

Krouna - Úvod utkání lépe zvládli hráči z Hrochova Týnce. Využili naší pasivní hry a vstřelili první branku zápasu 0:1! V tomto bojovném zápase se nám nedařila "naše" kombinační hra, ale naštěstí nás "zachránily" přímé kopy. Nejprve se z levé strany trefil Miloš Vaňák a vyrovnal na 1:1! Další přímý kop, tentokrát ... čtěte více

MLŽ: TJ SOKOL KROUNA - HORNÍ BRADLO 16:2 ( 7:2 )

Krouna - V sobotu 5.9. si mladší žáci připsali první vítězství ve skupině okresního přeboru. O proti minulému zápasu jsme se sešli v nejsilnější sestavě a bylo to na hře znát. Od úvodního hvizdu jsme byli lepším týmem a byla jen otázka kolik dáme branek. Soupeř si prakticky nevytvořil žádné vyložené šance  a to ... čtěte více

MLŽ: SK VÍTANOV - TJ SOKOL KROUNA 10:0 ( 5:0 )

Krouna - V sobotu 29.8 jsme sehráli druhé mistrovské utkání a ve velmi oslabené sestavě jsme vysoko prohráli. Fakta zápasu: Sestava TJ Sokol Krouna: Drahoš Dominik, Kunhart Marek, Jiruše Vladimír, Nekvinda Ladislav, Zástěra Matěj, Nekvinda Marek, Nekvinda Jan, Filipi Jan, Kratochvíl Vojta ... čtěte více

TJ SOKOL SVRATOUCH - TJ SOKOL KROUNA "A" 1:3 ( 1:3 )

Krouna - Okresní finále poháru ČMFS Svratouch - Krouna 1:3 (1:3). Zasloužené vítězství hostů. Svratouch stačil pouze reagovat na první branku Zdeňka Bukáčka, který se prosadil hlavou po rohu Jirky Drahoše. Po té se krásně z velkého vápna trefil Jirka Drahoš 2:1. Třetí branku přidal Miloš Vaňák po přihrávce Patrika Bělského.  Krouna dokázala ... čtěte více